Телебачення

Телебачення

Види тарифних планів

MEGOGO Легка

300 каналів
99 грн/міс

MEGOGO Оптимальна

336 каналів
199 грн/міс

MEGOGO Максимальна

382 каналів
299 грн/міс
Про Megogo

Завжди є чим вас потішити

Вдома краще

Можна, звісно, після роботи кудись піти, когось послухати… А можна піти додому, де є перевірений друг — диван, де тепло та зручно. Дорогою берете щось смачне і вже уявляєте, як приємно просто лежати й дивитися якесь смішне шоу. Чи футбол з друзями. Чи кіно з кимось із рідних. Класно ж? От це і є наше головне завдання — щоб вдома було класно.

Intro
Intro

Контент - король

Щоб вам завжди було що подивитися, ми постійно поповнюємо свою колекцію контенту. Контент — це все, що можна дивитися та слухати: телеканали, фільми, мультики, серіали, шоу, футбол, подкасти та аудіокниги. У MEGOGO для вас — 320 каналів (тут є Discovery, History, TV1000 і всі, про які ви стільки чули), 22 000 фільмів, серіали FOX NOW, START, MORE TV. А ще 25 дитячих і 19 спортивних каналів — це якщо не рахувати офіційні трансляції топових футбольних чемпіонатів, боксу та ігор для ТБ.

Якість має значення

Буває, дивишся серіал — і в найвідповідальніший момент не можеш розібрати, що сказав персонаж. Або звук залипає в момент удару по воротах! Та й взагалі погана якість псує все враження від перегляду. Ось чому з нами зручно — в нас тільки якісна картинка та переклад. Річ у тім, що ми співпрацюємо з провідними голлівудськими студіями: Warner Brothers, Universal, Sony Pictures, Paramount, 20th Century Studios, Columbia Pictures, Walt Disney та іншими, чиї заставки перед кіно ви так добре знаєте.

Intro
Intro

Дім завжди з вами

Чи ви в дорозі, чи в батьків, чи в поході, чи у відрядженні, чи просто ночуєте сьогодні не вдома — дім насправді завжди з вами. Вмикаєте MEGOGO на телефоні або планшеті — і от уже наче стало трішки затишніше. Вмикаєте у машині одну з 10 000 аудіокниг чи подкаст — і вже час у дорозі проведено не дарма. З MEGOGO ви всюди вдома! Ми працюємо на багатьох популярних платформах: на базі iOS, Android, на телевізорах з функцією Smart TV, у мультимедійних плеєрах і приставках на кшталт Apple TV, Sony PS5, є і окремий додаток для пристроїв на Android TV.

Так що MEGOGO — це як ніби ви підключили собі найпопулярніші телеканали, а з ними в пакеті йшли ще кінотеатри, шоу, спорт, ігри, аудіокниги та подкасти. І тепер єдине, що вам потрібно робити, — це відпочивати та насолоджуватися.