Підвищення вартості послуг Інтернет

Підвищення вартості послуг Інтернет

Шановні користувачі!

  • Колектив компанії Radius Networks висловлює повагу і вдячність за те, що Ви користуєтесь нашими послугами. Інформуємо Вас, що з 1 листопада 2023 року ми змінюємо щомісячну абонентну плату в пакетах послуг для того, щоб мати можливість розвивати наші сервіси і пропонувати абонентам тільки кращі продукти і послуги.
    Перегляд тарифів — необхідний крок для нашої компанії, обумовлений такими факторами: збільшення вартості послуг каналів передачі даних та датацентрів, витрати на закупівлю акумуляторних батарей та ДБЖ, зростання вартості утримання, оренди та сумісного використання інфраструктури, енергоносіїв, необхідність інвестицій в поліпшення якості мережі та модернізацію обладнання, забезпечення гідної оплати праці для залучення кращих фахівців, тенденцію до збільшення вартості контенту, інфляція і девальвація національної валюти.
    В процесі актуалізації тарифів ми знайшли можливість поетапно привести їх до рівня економічно виправданих.
  • У свою чергу ми продовжимо покращувати якість послуг, впроваджувати нові продукти, а також співпрацювати зі світовими та українськими виробниками контенту та магістральними операторами.